Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

CanaPuff - Maui Wowie Vintage 50% - Premium HHC Flowers

Novinka
92 Kč 279 Kč 469 Kč 659 Kč 186 Kč od 92 Kč 111,32 Kč včetně DPH 337,59 Kč včetně DPH 567,49 Kč včetně DPH 797,39 Kč včetně DPH 225,06 Kč včetně DPH od 111,32 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Maui Wowie HHC květy, to je slunečná příchuť inspirovaná tropickým rájem. Osvěžující tóny manga, borovice a špetka pepře dodávají tomuto profilu komplexnost. Je to jako kousnutí do sladkého manga, následované osvěžující chutí borovice a lehkým pikantním dozníváním.

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHC Květy Maui Wowie Vintage 50%:

Vstupte do tropického ráje s těmito exkluzivními květy, které vám přinesou nejlepší zážitek z HHC květů na trhu. Canapuff HHC Květy Maui Wowie Vintage 50% vás okouzlí svou dokonalou chutí, vůní a kvalitou a stane se vaším oblíbeným společníkem.

Maui Wowie je slunečná příchuť inspirovaná tropickým rájem. Osvěžující tóny manga, borovice a špetka pepře dodávají tomuto profilu komplexnost. Je to jako kousnutí do sladkého manga, následované osvěžující chutí borovice a lehkým pikantním dozníváním.

Zastavte se na okamžik a představte si, že jste právě přistáli na tropickém ostrově Havaj. Slunce svítí, pláž je kousek od vás a do nosu se vám nese omamná vůně sladkých tropických plodů. Co kdybychom vám řekli, že tohle ráj můžete mít i doma?


Proč si vybrat právě tento produkt?

✔️ 1. Certifikát s obsahem HHC: Jedině u nás dostanete certifikát, který garantuje obsah HHC ve vašich květech. Díky tomu můžete být naprosto jistí, že produkt splňuje své parametry.

✔️ 2. Vysoce kvalitní květy: Naše květy jsou pečlivě vybírány, trimrované a bez listů, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a čistotu.

✔️ 3. Nejvyšší obsah účinných látek: HHC destilát použitý v tomto produktu je ten nejkvalitnější na trhu a nabídne maximální procento účinných látek HHC - R.

✔️ 4. Tropická příchuť: Inspirace exotickými plody Havaje dodává tomuto profilu komplexnost a jedinečnost. Ponořte se do tónů manga, borovice a pepře, které vás přenesou do tropického ráje.

✔️ 5. Široké možnosti použití: Tento produkt je vhodný pro přípravu mastí nebo jako výstavní předmět. Díky svému obsahu HHC a terpenů poskytuje širokou škálu potenciálních benefitů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku a objednejte si dnes Canapuff HHC Květy Maui Wowie Vintage 50%. Přesvědčte se sami o jejich neuvěřitelných vlastnostech, které vám okouzlí smysly a zanechají ve vaší paměti nezapomenutelný zážitek.

HHC může:

  • snižovat zánět
  • zvyšovat chuť k jídlu
  • podporovat spánek
  • zmírnit nevolnost 
  • zmírnit úzkost

Důležité: HHC není určené k přímé konzumaci. Zákaz prodeje maldším 18let.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Hmotnost: 1-7g
Strain: Sativa
Vůně: Ananas, mango, borovice, pepř
Možné efekty: Povznášející, uvolňující, soustředění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: