Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHCP Bomb Orange Creamsicle - Jednorázovka - 2ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

HHCP Bomb Orange Creamsicle - jednorázový vape značky Canapuff

Obsah HHC-P  30-40%

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHCP BOMB ORANGE CREAMSICLE- jednorázový vape značky Canapuff s lahodnou chutí pomerančového krému. Tato kombinace chutí přináší neodolatelný zážitek plný jemnosti a osvěžení.

HHCP bomb Orange Creamsicle vás přenese do světa sladkých zážitků a radosti. Se svým jedinečným designem a výraznou oranžovou barvou je tento výrobek skvělým doplňkem pro každého, kdo oceňuje kvalitu a styl.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek s HHCP bomb Orange Creamsicle. Tento produkt vás okouzlí svou neodolatelnou chutí pomerančů a jedinečností. Už žádné kompromisy! S naší HHCP bomb Orange Creamsicle se ponoříte do světa plného slasti a rozkoše.

HHCP bomb Orange Creamsicle je ideální pro ty, kteří hledají něco výjimečného. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a vyzkoušejte náš nový produkt. S HHCP bomb Orange Creamsicle objevíte novou dimenzi chutí!

Proč právě Canapuff jednorázovky?
Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHCP VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Složení Produktu:

Obsah: 2ml

Množství: HHCP 0,8G

Příchuť: Orange Creamsicle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: