Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

BLUEBERRY BANANA PANCAKE 96% HHC-O - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Není v prodeji (>5 ks)

Po tónech světlého borůvkového kompotu a banánové kaše následuje chuť dokonale opečené palačinky zalité javorovým sirupem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podle platných zákonů není možné od 1.3.2024 tento produkt prodávat v České republice

BLUEBERRY BANANA PANCAKE 96% HHC-O

Objevte naši celou řadu jedinečných příchutí v diskrétním, přenosném vaporizéru, který můžete po dokončení jednoduše zahodit. Tyto plně dobíjecí jednorázovky zajistí, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, ​​prvotřídního HHC-O. Vyzkoušejte je všechny a najděte svou oblíbenou příchuť ještě dnes!

BLUEBERRY BANANA PANCAKE

Po tónech světlého borůvkového kompotu a banánové kaše následuje chuť dokonale opečené palačinky zalité javorovým sirupem.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-O VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-O produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-O, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-O?

I když byl HHC-O objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Upozornění:

Tento produkt je možné prodávat i ve státech, kde je zakázán prodej samotného HHC.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC-O Vape
Množství: 1ml
Obsah HHC-0: 96%
Aroma: borůvkový kompot a banán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: