Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHC Spreje

Vyzkoušejte naše nové produkty v podobě sprejů, které Vám nabízíme ve svěžích a lahodných příchutích jahody, borůvky a jablka. Tyto kvalitní spreje jsou obohacené o 200mg HHC  a nabízejí vám úžasný zážitek v každé dávce. S jejich praktickým objemem 2 ml jsou ideální pro cestování či každodenní použití. Připravte se na nezapomenutelnou chuťovou explozi s našimi HHC spreji!

 

3 položek celkem
blueberry
Novinka
264,99 Kč včetně DPH
219 Kč

Sprej má lahodnou příchuť borůvky, která je tak jedinečná, jak jen může být. Pomocí slov je téměř nemožné popsat tu pravou chuť borůvky, ale můžeme slíbit, že vás překvapí svou...

1259
Apple
Novinka
264,99 Kč včetně DPH
219 Kč

Příchuť jablka je jemná, ale autentická - připomíná první skus čerstvě utrženého jablka ze stromu. Zároveň dodává příjemné osvěžení a skvěle doplňuje celkový dojem produktu.  

1262
strawberry
Novinka
264,99 Kč včetně DPH
219 Kč

Canapuff HHC Sprej - Jahoda se vyznačuje lahodnou jahodovou příchutí, kterou si zamilujete již při prvním použití.   

1256
Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.