Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

THCv, THCp Cartridge

4 položek celkem
banana tangine crtg

Přidejte CanaPuff - TANGIE BANANA do svého života a zažijte prémiový zážitek, který jen tak nezapomenete.

1338
cereal milk crtg

Po konzumaci CanaPuff - CEREAL MILK se můžete těšit na klidný a šťastný stav mysli. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a chvíle klidu.  

1335
CanaPuff - BERRY GELATO - THCv 79% - cartridge

Zážitek, pro který se rozhodnete znovu a znovu! Představujeme vám BERRY GELATO 79% THCv - CanaPuff - cartridge - 0,5ml. Naše nejnovější zboží, které je zároveň zábavné a efektivní.

1329
CanaPuff - PAPAYA PUNCH - THCv 79% - cartridge

Zážitek, pro který se rozhodnete znovu a znovu! Představujeme vám CanaPuff - PAPAYA PUNCH - THCv 79% - cartridge. Naše nejnovější zboží, které je zároveň zábavné a efektivní.

1332
Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.