Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

Svým sladkým borůvkovým profilem s autentickým dieselovým podtónem je BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff Jednorázový Vaponizér skvělým způsobem, jak získat svou denní dávku HHC.

 

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff - Jednorázová e-cigareta

Zažijte neopakovatelný zážitek s BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff Jednorázovým Vaporizérem. Tento elegantní a diskrétní přístroj je navržen tak, aby se snadno vešel do vaší kapsy nebo kabelky, a díky svému jedinečnému designu je ideální pro cestování.

BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff Jednorázový Vaporizér je naplněn laboratorně testovaným HHC, které je prvotřídní kvality. Obsahuje až 96% HHC, což znamená, že dostanete nejlepší možný zážitek za velmi přijatelnou cenu.

Svým sladkým borůvkovým profilem s autentickým dieselovým podtónem je BLUEBERRY DIESEL 96% HHC - CanaPuff Jednorázový Vaporizér skvělým způsobem, jak získat svou denní dávku HHC.

CanaPuff jednorázovky jsou plně dobíjecí, což znamená, že dostanete každou kapku HHC. Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? S našimi jednorázovkami můžete zažít nejlepší vape zážitek bez jakékoliv údržby.

Pět přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:

✔️ 1. Vysoký obsah HHC - S obsahem až 96% HHC, tento jednorázový vaporizér nabízí prvotřídní kvalitu za přijatelnou cenu.

✔️ 2. Jedinečná příchuť - Sladký borůvkový profil s autentickým dieselovým podtónem nabídne nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky.

✔️ 3. Diskrétní a přenosný - Elegantní design tohoto vaporizéru se snadno vejde do kapsy nebo kabelky, což ho činí ideálním na cestování.

✔️ 4. Nulová údržba - Tyto jednorázové HHC VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu, takže se můžete soustředit na užívání produktu, ne na jeho ošetřování.

✔️ 5. Plně dobíjecí - S možností dobíjení můžete využít každou kapku HHC, což zaručuje, že neztratíte ani kapku tohoto cenného produktu.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC?

I když byl HHC objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Capacity: 1ml
Fragrance: Sweet, Blueberry
Possible effects: Calm, carefree, uplifted, energy.
Strain: Indica

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: