Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

BLUEBERRY HAZE 96% HHC - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

Vape s chutí BLUEBERRY HAZE vás okamžitě přenese do světa čerstvých bobulí. Tato příchuť se vyznačuje silnou chutí šťavnatých bobulí, santalového dřeva, borůvek a svěžích dřevitých tónů, které dohromady vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a svěžestí.

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

BLUEBERRY HAZE 96% HHC - CanaPuff - Jednorázová e-cigareta

Odhalte tajemství nejlepšího vape zážitku s naším jednorázovým vaporizérem BLUEBERRY HAZE 96% HHC - CanaPuff. Tento kompaktní a snadno přenosný vaporizér je navržen pro maximální pohodlí a nejvyšší kvalitu výstupu. Každý kousek je pečlivě vyroben a remízkován tak, aby zaručil nepřekonatelnou chuť a intenzitu.

V tomto lehce použitelném vaporizéru je 1 ml vysoce koncentrovaného HHC. Tento jednorázový vaporizér je navržen tak, aby vám poskytl maximální účinky až do poslední kapky. S až 96% HHC v našem výrobku si můžete být jisti, že dostanete silný a účinný vape zážitek.

Vape s chutí BLUEBERRY HAZE vás okamžitě přenese do světa čerstvých bobulí. Tato příchuť se vyznačuje silnou chutí šťavnatých bobulí, santalového dřeva, borůvek a svěžích dřevitých tónů, které dohromady vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a svěžestí.

Náš jednorázový vaporizér CanaPuff je navíc plně dobíjecí, což znamená, že ho můžete používat kdykoli a kdekoli, aniž byste se museli starat o to, že by došla baterie. To z něj dělá ideálního společníka na cesty.

Pět přesvědčivých důvodů, proč si koupit BLUEBERRY HAZE 96% HHC - CanaPuff - Jednorázovku:

✔️ 1. Silný a intenzivní vape zážitek díky až 96% HHC.
✔️ 2. Šťavnatá a osvěžující příchuť borůvek a santalového dřeva.
✔️ 3. Plně dobíjecí a snadno přenosný - dokonalý společník na cesty.
✔️ 4. Bezúdržbový a snadno použitelný - ideální pro vape začátečníky.
✔️ 5. Diskrétní design a kompaktní velikost - vejde se do kapsy nebo kabelky.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC?

I když byl HHC objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Capacity: 1ml
Fragrance: Fruity, earthy, blueberry
Possible effects: Rest, peace of mind
Strain: Hybrid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: