Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

CanaPuff - BERRY GELATO 50% - THCv Květy

Pouze pro přihlášené
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Osvěžte svůj den s naší nejnovější nabídkou - CanaPuff BERRY GELATO 50% THCv Květy! Vyráběné s nejvyšší péčí a odborností, představujeme vám unikátní zážitek, který je současně uvolňující a povznášející.

 

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

THCv, odborně zvaný Tetrahydrocannabivarin, je nejnovější objev v světě konopí. Toto sloučenina, která je příbuzná THC, nabízí jedinečné vlastnosti, které zlepšují celkový zážitek z konzumace květů CanaPuff.

CanaPuff BERRY GELATO je hybrid se silnými tóny divokých lesních plodů a sladké smetany. Tato příchuť je tak specifická, že si ji zamilujete hned při prvním ochutnání. Slibujeme vám, že tento květ je tak lahodný, že vás bude držet na přídi.

Nevšední kombinace divokých lesních plodů a sladké smetany vytváří dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a výrazným ovocným aroma. Toto je Gelato kříženec, který přináší povznášející efekt s překvapivou lehkostí a hladkostí.

Zde jsou 5 důvodů, proč vyzkoušet CanaPuff BERRY GELATO 50% THCv Květy:

1. Prémiová kvalita: CanaPuff je známý svou nekompromisní kvalitou. Každý květ je pečlivě vypěstován a zpracován, aby přinesl to nejlepší z konopí.

2. Unikátní chuť: BERRY GELATO je jedinečná směs divokých lesních plodů a sladké smetany, která vám umožní zažít chuť, kterou jinde nenajdete.

3. Povznášející a uvolňující: Tento hybrid je ideální volbou pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi uvolněním a povznesením.

4. Objevte novinku v konopí: THCv je nový objev, který otevírá nové možnosti pro milovníky konopí.

5. Skvělý zážitek: S CanaPuff BERRY GELATO si budete užívat každý okamžik, od prvního vdechnutí po poslední výdech.

 

Zkuste CanaPuff BERRY GELATO 50% THCv Květy a dovolte nám, abychom vás přivedli na cestu plnou nezapomenutelných chutí a vjemy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: