Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

Canapuff HHC Gummies - Blue Raspberry - 20ks

Není v prodeji (>5 ks)

HHC Gummies - Blue Raspberry jsou lahodné gummies s obsahem HHC, které ti přinášejí nejen osvěžující chuťový zážitek, ale také pozitivní účinky. S intenzivní příchutí modré maliny jsou tyto gummies skvělým způsobem, jak si dopřát chvíle sladkého potěšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podle platných zákonů není možné od 1.3.2024 tento produkt prodávat v České republice

Canapuff HHC Gummies - Blue Raspberry jsou lahodné gummies s obsahem HHC, které ti přinášejí nejen osvěžující chuťový zážitek, ale také pozitivní účinky. S intenzivní příchutí modré maliny jsou tyto gummies skvělým způsobem, jak si dopřát chvíle sladkého potěšení.

Každý gummies z Canapuff HHC Gummies - Blue Raspberry je jako malý kousek osvěžení s bohatou chutí modré maliny. Díky obsahu HHC můžeš očekávat nejen lahodný zážitek, ale i uvolnění a pozitivní náladu. Pro milovníky sladkých dobrot je to ideální cesta k osvěžení a relaxaci ve formě malých, lahodných kousků.

Canapuff Gummies(HHC) Blue Raspberry. HexahydroCannabinol je alternativou k Delta 8 THC a Delta 9 THC. Má velmi podobné účinky jako Delta 9 a stává se novým kanabidiolem oblíbeným mezi spotřebiteli.

SLOŽENÍ PRODUKTU:
Množství: 20 Gummies
Celkový obsah kanabinoidů: 500 mg (25 mg na 1 gummies)
Obsah Delta 9: méně než 0,3 %
Složení: cukr, kukuřičný sirup, pektin, slunečnicový olej, voda, aroma, citrát sodný, kyselý síran sodný, kyselina citronová, přírodní a umělá potravinářská barviva, 25 mg konopný extrakt a terpeny rostlinného původu

POKYNY:
Dávkujte pouze 1/2 gummies, počkejte 60-90 minut, abyste pocítili plné účinky.

POZNÁMKA: BĚHEM POUŽÍVÁNÍ TOHOTO PRODUKTU NEŘIĎTE ANI NEPROVOZUJTE ŽÁDNÉ STROJNÍ ZAŘÍZENÍ. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, kojící nebo pokud máte jakékoli diagnostikované nebo nediagnostikované zdravotní stavy. K nákupu nebo používání musí být starší 18 let. Nákup nebo používání musí být legální ve vašem státě nebo území.

Výhody HHC Gummies
Gummies HHC jsou skvělé k dávkování "" na konci dlouhého dne v práci a k ​​dalším účelům. Gummies HHC lze použít k relaxaci i k podpoře euforie.

Proč je Canapuff tou nejlepší volbou pro nákup HHC Gummies?
Canapuff je jedním z nejlepších alternativních prodejců kanabinoidů v oboru. K vytvoření nejlepších produktů používáme ty nejlepší ingredience. Naše gummies HHC jsou vytvořeny ze stejných ingrediencí nejvyšší kvality, aby vám poskytly jednu z nejlépe napuštěných gummies HHC, jaké jste kdy měli.

HHC Gummies – často kladené otázky:
Jsou Gummies HHC bezpečné?
Naše HHC Gummies jsou považovány za zcela bezpečné. Je důležité pamatovat na to, abyste gummies používali s mírou, protože mohou mít psychoaktivní účinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Množství: 20ks
Obsah HHC: 25mg/1ks
Aroma: Blue Raspberry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: