Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

Canapuff - HHC Gummies - Blueberry

Pouze pro přihlášené
Počet kusů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Náš unikátní Blueberry Terpene Flavor je mixem ostrých citrusových tónů se sladkou vanilkou a květinovým podtónem. Tato chutná směs je navíc obohacena o naši proprietary terpene mix, která vám pomůže se zpomalit a uvolnit.

 

 

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

Vítejte v úžasném světě gumi bonbónů s HHC - Canapuff! Tyto chutné gummies jsou napěchované přírodními terpeny a vynikající chutí borůvek. Vynikající chuť, která vás okamžitě přenese do nádherných hor, které se v létě rozkvetou třpytivými modrými plody. Canapuff - HHC Gummies - Blueberry jsou tou nejlepší volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní HHC produkt.

HHC, neboli hydroxyhexahydrocannabinol, je kanabinoid rostlinného původu, který se v poslední době těší velké oblíbenosti. Naše HHC gummies jsou nejen chutné, ale také nabízí účinky bez obsahu Delta 9.

SLOŽENÍ PRODUKTU:
Množství: BOX s 12ks balení/ jedno balení obsahuje 5 Gummies
Celkový obsah kanabinoidů: 125 mg (25 mg na 1 gummies)
Obsah Delta 9: 0%
Složení: cukr, kukuřičný sirup, pektin, slunečnicový olej, voda, přírodní a umělá potravinářská barviva, 25 mg konopný extrakt a terpeny rostlinného původu

Náš unikátní Blueberry Terpene Flavor je mixem ostrých citrusových tónů se sladkou vanilkou a květinovým podtónem. Tato chutná směs je navíc obohacena o naši proprietary terpene mix, která vám pomůže se zpomalit a uvolnit.

POKYNY:
Dávkujte pouze 1/2 gummies, počkejte 60-90 minut, abyste pocítili plné účinky.

Proč zvolit právě Canapuff Gummies?? 
1. Canapuff - HHC Gummies - Blueberry jsou naplněny přírodními terpeny a vynikající chutí borůvek, která vás okamžitě přenese do nádherných hor, plných třpytivých modrých plodů.
2. Naše HHC gummies jsou zdravou a chutnou alternativou ke klasickému konzumu HHC.
3. V našem produktu nenajdete žádný Delta 9.
4. Unikátní Blueberry Terpene Flavor je mixem ostrých citrusových tónů se sladkou vanilkou a květinovým podtónem.
5. Canapuff je výrobek vysoce kvalitní a představuje skvělou volbu pro všechny, kdo hledají alternativní způsoby konzumace HHC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: