Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

CanaPuff - PAPAYA PUNCH 50% - THCv Květy

Pouze pro přihlášené
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přidejte do svého života trochu tropického kouzla s CanaPuff - PAPAYA PUNCH 50% THCv Květy. Objednejte dnes a zažijte rozkoš z tohoto fantastického produktu!

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

CanaPuff přináší PAPAYA PUNCH 50% - THCv Květy - jedinečný produkt, který oživí Vaše smysly a zároveň poskytne relaxaci, kterou hledáte. CanaPuff je renomovaný výrobce prvotřídních THCv květů, proslulý svými bohatými chutěmi a přírodními ingrediencemi.

THCv, neboli tetrahydrocannabivarin, je jedinečný cannabinoid najdeme v konopí, který je znám svými pozoruhodnými vlastnostmi. Naše Papaya Punch květy jsou bohaté na THCv, nabízející tak unikátní zážitek.

Papaya Punch je hybridní kmen, který skvěle směsí sladkost tropického ovoce s jemnými tóny země a výrazným sýrovým aroma. Představte si vlnu džusového tropického ovoce, která se srazí s komplexním základem levandulových květin vrstvených nad krémovým, sýrovým funkiem. Papaya vede ovocnou směs passionfruit, pomeranče, guavy a hroznu v tomto jedinečném sladkém a zemitém kmenu vzniklém křížením Papaya s Purple Punch.

Tato exotická směs chutí a vůní vás povede na dobrodružství, které si zamilujete.

5 největších benefitů produktu:
1. Rychlá relaxace: THCv květy poskytují rychlou a účinnou relaxaci, ideální pro odpočinek po náročném dni.
2. Exkluzivní chutě: Sladké aroma a chuť tropického ovoce, doplněné zemitými tóny, nabízí jedinečný zážitek, který je návykový.
3. Prvotřídní kvalita: CanaPuff je známý svými prvotřídními THCv květy, které jsou pečlivě vybrány a zpracovány.
4. Unikátní hybridní kmen: Papaya Punch je jedinečný hybridní kmen, který nabízí kombinaci sladkých a zemitých tónů.
5. Přirozené ingredience: Všechny naše produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, takže můžete být jisti kvalitou a čistotou našich produktů.

Přidejte do svého života trochu tropického kouzla s CanaPuff - PAPAYA PUNCH 50% THCv Květy. Objednejte dnes a zažijte rozkoš z tohoto fantastického produktu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: