Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

CanaPuff - Paradise 40% - Premium HHC Flowers

Novinka
80 Kč 235 Kč 378,35 Kč 545 Kč 158 Kč od 80 Kč 96,80 Kč včetně DPH 284,35 Kč včetně DPH 457,80 Kč včetně DPH 659,45 Kč včetně DPH 191,18 Kč včetně DPH od 96,80 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Představte si okouzlující škálu tónů, kde se mísí neodolatelná vůně bílých květů s lehkými a svěžími náznaky hrušky. Tato harmonie je krásně vyvážená s jemnými okvětními lístky gardénie a jasmínu, které jsou posílené sladkou naftou, což vytváří rovnováhu mezi lehkým ovocem a bílými květy.

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

Canapuff HHC Květy - Paradise 40%

Představují vrchol kvality v oblasti HHC květů. Balené s garantovaným obsahem HHC, tyto květy vás okouzlí svým výjimečným výrazem smyslné vůně a nezapomenutelné chuti.

Představte si okouzlující škálu tónů, kde se mísí neodolatelná vůně bílých květů s lehkými a svěžími náznaky hrušky. Tato harmonie je krásně vyvážená s jemnými okvětními lístky gardénie a jasmínu, které jsou posílené sladkou naftou, což vytváří rovnováhu mezi lehkým ovocem a bílými květy.

Canapuff HHC Květy - Paradise 40% jsou ideální pro přípravu mastí, čímž se stávají nepostradatelnými v každé domácnosti. Díky vysokému obsahu HHC a řadě dalších terpenů jsou tyto květy vysoce efektivní a kvalitní.

S 40% obsahem HHC, může Canapuff HHC Květy - Paradise 40% pomoci snižovat zánět, zvyšovat chuť k jídlu, podporovat spánek, zmírnit nevolnost a úzkost.

Nabízíme vám to nejlepší z přírody, zachycené v nejčistší formě.

5 HLAVNÍCH DŮVODŮ, PROČ SI KOUPIT Canapuff HHC Květy - Paradise 40%:

✔️ 1. Garantovaná kvalita: Naše květy jsou pečlivě vypěstovány a zpracovány, abychom vám mohli nabídnout nejlepší kvalitu na trhu.
✔️ 2. Intenzivní chuť a vůně: Unikátní chuťový profil květů nabízí jedinečné zážitky s každým použitím.
✔️ 3. Všestranné použití: Tyto květy jsou ideální pro přípravu mastí nebo jen jako výstavní předmět.
✔️ 4. Vysoký obsah HHC: S obsahem 40% HHC, tyto květy nabízejí silné a efektivní účinky.
✔️ 5. Podpora zdraví: Může pomoci snižovat zánět, zvyšovat chuť k jídlu, podporovat spánek, zmírnit nevolnost a úzkost.

Důležité: HHC není určené k přímé konzumaci. Zákaz prodeje mladším 18let.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: