Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

Canapuff Premium HHC Oil - Creative 30%

Pouze pro přihlášené

Prémiový HHC olej Canapuff - Creative 30%

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHC je zkratka pro hexahydrokanabinol a je velmi podobný THC, ale HHC je zcela legální. HHC je stále velmi nový kanabidiol, takže není k dispozici mnoho studií, které by vyhodnocovaly jeho potenciální terapeutické účinky, ale zatím se zdá, že tento kanabinoid nabízí většinu stejných terapeutických účinků jako delta-9-THC.

HHC může:

snižovat zánět
podporovat spánek
zmírnit nevolnost
zmírnit úzkost
Obsah HHC: 10 ml / 3000 mg HHC.

Podmínky skladování: na chladném a suchém místě.

Vyrobeno v EU

 

Výrobek v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Pro průmyslové, technické a zahradnické účely. Není určeno k přímé spotřebě ani ke kouření. Výrobek podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: