Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

Canapuff Premium HHC Oil - Energy 20%

Pouze pro přihlášené

Premium HHC oil Canapuff - Energy 20%

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHC je zkratka pro hexahydrokanabinol a je velmi podobný THC, ale HHC je zcela legální. HHC je stále velmi nový kanabidiol, takže zatím neexistuje mnoho studií hodnotících jeho potenciální terapeutické účinky, ale zatím se zdá, že tento kanabinoid nabízí většinu stejných terapeutických účinků jako delta-9-THC.

HHC může:

snižovat zánět
podporovat spánek
zmírnit nevolnost
zmírnit úzkost
Obsah HHC: 10 ml / 2000 mg HHC.

Podmínky skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Vyrobeno v EU

 

Výrobek podle zákona §5 č. 167/1998 Sb. k průmyslovému, technickému a zahradnickému použití. Nevhodné k přímé konzumaci nebo kouření. Výrobek podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Není určeno k prodeji osobám mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: