Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

DOUBLE BUBBLE OG 96% HHC-P - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Pouze pro přihlášené

Výrazná vůně bublinkového žvýkačkového pokaždé přináší sladkost bubble gumu a plné ovoce, které se ladí s jemnými podtóny země a dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canapuff - HHC-P - Double Bubble OG
 
Nikdy nebylo snazší si užít luxusní zážitek z oblíbené kmenové příchutě, než s naším Double Bubble OG vaporizérem. Tento elegantní a přenosný produkt vám nabízí vůni žvýkačky, sladké bobule, země, koření a dřeva. Ať už jste doma nebo na cestách, Double Bubble OG je tím perfektním společníkem pro okamžiky relaxace a uklidnění.
 
Double Bubble OG
 
Vape produkt Double Bubble OG je jako sladký snový zážitek pro milovníky relaxace. Jeho výrazná vůně bublinkového žvýkačkového pokaždé přináší sladkost bubble gumu a plné ovoce, které se ladí s jemnými podtóny země a dřeva.
 
Proč právě Canapuff jednorázovky?
 
Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-P VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-P produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-P, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-P?

I když byl HHC-P objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

Varování:

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vape
Množství: 1ml
Obsah HHC-P: 96%
Aroma: sladká žvýkačka, koření a dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: