Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

GREEN CRACK 96% HHC-P - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

GREEN CRACK je ověnčen neobyčejnými chutěmi, které jsou výsledkem unikátní kombinace citrusů, zemité půdy a sladkosti. Tato kombinace vede k intenzivní a přesto příjemné chuti, která vás okouzlí při každém potáhnutí.

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

GREEN CRACK 96% HHC - CanaPuff - Jednorázová e-cigareta

Vždyť každý z nás hledá způsob, jak si na chvíli odpočinout, relaxovat a odpojit se od stresu a shonu každodenního života. Seznamte se s jednorázovým vaporizérem GREEN CRACK 96% HHC od CanaPuff.

Tento vaporizér je vyrobený s dokonalou přesností, aby vám poskytl to nejlepší z obou světů: přináší vám kvalitu a chuť přímo do rukou. Je vybaven laboratorně testovaným HHC, jehož koncentrace dosahuje až 96%. Díky tomu je tento vaporizér jedním z nejčistších na trhu.

GREEN CRACK je ověnčen neobyčejnými chutěmi, které jsou výsledkem unikátní kombinace citrusů, zemité půdy a sladkosti. Tato kombinace vede k intenzivní a přesto příjemné chuti, která vás okouzlí při každém potáhnutí.

Jedná se o plně dobíjecí zařízení, takže můžete vychutnávat každou kapku tohoto prvotřídního HHC, až do posledního dechu. A co je nejlepší? Po dokončení ho můžete jednoduše zahodit.

GREEN CRACK 96% HHC od CanaPuff je tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní, elegantní a přenosné řešení pro svůj relax.

Zde je 5 klíčových důvodů, proč si vybrat náš produkt:

✔️ 1. Prvotřídní kvalita: GREEN CRACK 96% HHC je laboratorně testován, aby zajistil, že dostanete nejvyšší možnou kvalitu.
✔️ 2. Jedinečné chutě: Citrusové, zemité a sladké tóny poskytují nezapomenutelný zážitek.
✔️ 3. Plně dobíjecí: Vaporizér můžete používat, dokud nevyčerpáte každou kapku HHC.
✔️ 4. Diskrétní a přenosný: Jeho kompaktní design umožňuje snadné přenášení a používání kdekoli.
✔️ 5. Jednoduché použití: Po dokončení ho můžete jednoduše zahodit. Bez obtěžování s čištěním nebo údržbou.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-P VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-P produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-P, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-P?

I když byl HHC-P objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC-P
Capacity: 1ml
Fragrance: Citrus fruits, sweet
Possible effects: Energy, focus, creativity, uplifting effect - extremely energetic
Strain: Sativa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: