Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHC Joint 40% Strawberry Cough 2g

109 Kč 131,89 Kč včetně DPH
In Stock (>5 ks)

HHC Jointy s obsahem 40% HHC a výběrovými květy (2g).

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

Popis produktu:

Canapuff HHC Joint s příchutí Strawberry Cough pochází z křížení kultivaru Haze a neznámého trpaslíka, který byl údajně pěstován v blízkosti jahodového záhonu. Jahodová příchuť je v tomto profilu nepopiratelná, jako byste se ocitli přímo na poli, z něhož pochází první rostlina. Pod jahodovým povrchem lze odhalit tóny borovice, pepře a koření. Rozhodně se jedná o denní odrůdu, Strawberry Cough vás přivede na místo, kde se vám bude chtít pracovat.

 

Obsah HHC: 40%

Váha produktu: 2g

Kmen: Sativa

Vůně: Vůně: jahoda, borovice a pepř

Účinky: Soustředění a energie

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: