Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango

209 Kč 252,89 Kč včetně DPH
In Stock (>5 ks)

Hledáte dokonalý e-liquid, který vám přinese nezapomenutelný zážitek? Představujeme vám HHC E-Liquid s příchutí kyselého manga - jedinečnou chuťovou explozi, kterou jste dosud nezažili!

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango: Objevte svět neodolatelné chuti a účinků!

Představujeme vám HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango, prémiový produkt, který vás okouzlí svou jedinečnou kombinací tropických tónů a přínosů pro tělo i mysl! Vytvořili jsme tento produkt s cílem poskytnout maximální uspokojení zároveň se špičkovou kvalitou a bezpečností.

Proč si vybrat právě HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango?

✔️1) Neuvěřitelná chuť: Ponořte se do světa lahodného sour manga, které dokonale spojuje sladké s kyselým v pikantním a plném profilu chuti. Navíc díky květinovému a plynnému základu budete mít pocit, jako byste ochutnali samotné království ovoce!

✔️2) Kvalita složek: Naše HHC Liquid je vyrobena z nejkvalitnějších složek, jako je VG, PG, PEG, koncentrát HHC destilátu, terpeny a přírodní aroma. S námi si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší pro své tělo i duši.

✔️3) Efektivní účinky: Díky obsahu HHC destilátu můžete očekávat rychlé a účinné působení, které vás uvolní a zároveň dodá energii pro celý den. Stačí několik kapek a budete připraveni čelit všem výzvám!

✔️4) Flexibilní použití: Naše HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango je navržena tak, aby se dala jednoduše použít ve vaporizéru nebo přidat do oblíbených nápojů či potravin. Možnosti jsou téměř neomezené!

✔️5) Spokojenost zákazníků: Jsme hrdí na to, že našim zákazníkům nabízíme prvotřídní produkty s excelentním servisem. Přečtěte si recenze od spokojených zákazníků a sami se přesvědčte o kvalitě HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít svět plný chutného sour manga a účinků, které vám změní život! Objednejte si ještě dnes HHC Liquid 1.5000mg - Sour Mango a uvidíte, že investice do kvality se vám vrátí bohatými zážitky a uspokojením!

 

Obsah Produktu

Obsah: 10ml

Obsah HHC: 15%

Dětská ochrana: ANO

 

 

Varování:

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: