Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHCP BOMB Blue Widow - Jednorázovka - 2ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

HHCP BOMB BLUE WIDOW - jednorázový vape značky Canapuff

Obsah HHC-P 30-40%

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHCP BOMB BLUE WIDOW - jednorázový vape značky Canapuff a unikátní kombinaci jahodových a borůvkových chutí s jemným květinovým tónem. Tato směs vytváří neodolatelně lahodný a osvěžující zážitek.

HHCP bomb BLUE WIDOW přináší nevšední zážitek plný svěžích jahodových a borůvkových tónů, které jsou dokonale doplněné jemnou květinovou vůní. Tento produkt je navržen tak, aby splnil i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a styl.

Uvolněte se a užijte si jedinečný zážitek s HHCP bomb BLUE WIDOW. Tento výrobek je navržen tak, aby vám poskytl nezapomenutelný chuťový zážitek, který vás okouzlí svou svěží jahodovou a borůvkovou chutí doplněnou jemným květinovým tónem.

HHCP bomb BLUE WIDOW je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco výjimečného a jedinečného. Nechte se unést do světa plného neodolatelných chutí a vůní s naší HHCP bomb BLUE WIDOW!

Proč právě Canapuff jednorázovky?
Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHCP VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Složení Produktu:

Obsah: 2ml

Množství: HHCP 0,8G

Příchuť: BLUE WIDOW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: