Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHCP BOMB Tangerine Sunrise - Jednorázovka - 2ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

HHCP BOMB Tangerine Sunrise - jednorázový vape značky Canapuff

Obsah HHC-P: 30-40%

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHCP BOMB TANGERINE SUNRISE - jednorázový vape značky Canapuff s bohatou vůni mandarinek při východu slunce, poskytuje intenzivní a jedinečný zážitek. Rychle se připravuje, je snadno přenosná a představuje revoluční alternativu k tradičním metodám kouření.

Díky svému elegantnímu designu a neodolatelné vůni mandarinek při východu slunce, vás HHCP bomb Tangerine sunrise okamžitě vtáhne do světa, kde je vše možné. Tento výrobek je navržen tak, aby vám poskytl bezkonkurečně silný a osvěžující zážitek.

HHCP bomb Tangerine sunrise je perfektní pro ty, kteří hledají nové zážitky a touží po něčem výjimečném. Nenechte se omezovat běžností a vstupte do nového světa plného intenzity a svěžesti s naší HHCP bomb Tangerine sunrise!

Proč právě Canapuff jednorázovky?
Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHCP VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Složení Produktu:

Obsah: 2ml

Množství: HHCP 0,8G

Příchuť: Tangerine Sunrise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: