Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

HHCP Bomb White Gushers - Jednorázovka - 2ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

HHCP BOMB White Gushers - jednorázový vape značky Canapuff

Obsah HHC-P: 30-40%

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHCP BOMB WHITE GUSHERS - jednorázový vape značky Canapuff je komplexní směs chutí, které tvoří broskvový nádech, jemné citrusy a svěží květinové tóny. Tato harmonie chutí vytváří příjemný a uvolňující zážitek.

HHCP bomb WHITE GUSHERS vás přenese do světa exotických chutí a osvěžujících vůní. Tento produkt je navržen s ohledem na maximální pohodlí a elegantní design, což ho činí ideálním doplňkem pro každého, kdo si chce užít jedinečné chvíle plné relaxace a radosti.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek s HHCP bomb WHITE GUSHERS. Tento produkt je navržen tak, aby vám poskytl jedinečnou chuťovou zkušenost, kterou si zamilujete. S tímto produktem objevíte nový svět plný chutí a vůní, které vás okouzlí svou jedinečností a svěžestí.

HHCP bomb WHITE GUSHERS je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco výjimečného a jedinečného. Buďte odvážní a vstupte do nového světa plného exotických chutí a osvěžujících vůní s naší HHCP bomb WHITE GUSHERS!

Proč právě Canapuff jednorázovky?
Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHCP VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Složení Produktu:

Obsah: 2ml

Množství: HHCP 0,8G

Příchuť: White Gushers

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: