Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

PAPAYA PUNCH 79% THCv - CanaPuff -Jednorázovka - 1ml

Novinka
295 Kč 356,95 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Dobrý den, milovníci konopí! Představujeme vám exotickou jednorázovku PAPAYA PUNCH 79% THCv od CanaPuff. Tento produkt je váš tropický únik do světa smyslné relaxace a radosti, který je jen jedno kliknutí daleko.

 

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

PAPAYA PUNCH je hybridní kmen, který kombinuje nejlepší vlastnosti jeho rodičů - Papaya a Purple Punch. Tato kombinace vytváří unikátní chuť a aroma, které vás zcela pohltí. Už se nemusíte rozhodovat mezi ovocnými a zemskými tóny - PAPAYA PUNCH vám nabízí obojí v jednom balení.

Tento produkt je obohacený o 79% THCv - kanabinoid, který je známý svými terapeutickými vlastnostmi. THCv může pomoci se snížením chuti k jídlu, podporou hubnutí a také může pomoci při léčení diabetes. Navíc má tento kanabinoid také neuroprotektivní vlastnosti, které mohou být užitečné při léčení Parkinsonovy choroby.

Takže co získáte s PAPAYA PUNCH 79% THCv?

1. Unikátní chuť a aroma - Kombinace tropického ovocného punchu, zemských tónů, sýrového funku a levandulových květů vytváří nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky.

2. Vysoký obsah THCv - S obsahem 79% THCv tento produkt nabízí silné terapeutické vlastnosti.

3. Relaxaci a radost - Pocit relaxace a radosti je zaručen díky kombinaci kmenů Papaya a Purple Punch.

4. Terapeutické benefity - THCv je známé svou schopností pomoci při hubnutí, snižování chuti k jídlu a může také pomoci při léčení některých neurologických onemocnění.

5. Jednoduché použití - Tato jednorázovka je snadno použitelná a ideální pro ty, kteří hledají rychlý a jednoduchý způsob, jak se dostat do světa konopí.

Nenechte si ujít tuto exotickou vlnu šťavnatého tropického ovoce, zemských tónů a relaxace. Objednejte si svou PAPAYA PUNCH 79% THCv od CanaPuff ještě dnes a užijte si svůj vlastní tropický únik.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: