Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

PINEAPPLE DIESEL 96% HHC - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

PINEAPPLE DIESEL 96% HHC nabízí bohatou chuť ananasu, která je posílena sladkostí a borovicí, získanou z komplexních terpenů konopí. Toto je ideální produkt pro ty, kteří hledají uniknout z běžného života a užít si osvěžující a stimulující chuť.

 

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

PINEAPPLE DIESEL 96% HHC - CanaPuff - Jednorázová e-cigareta

"PINEAPPLE DIESEL 96% HHC od CanaPuff je jednorázový vaporizér, který přináší jedinečný zážitek pro milovníky vaper. Tento produkt je skvělý pro ty, kteří si potrpí na kvalitu, pohodlí a příjemný zážitek.

PINEAPPLE DIESEL 96% HHC nabízí bohatou chuť ananasu, která je posílena sladkostí a borovicí, získanou z komplexních terpenů konopí. Toto je ideální produkt pro ty, kteří hledají uniknout z běžného života a užít si osvěžující a stimulující chuť.

Tento vaporizér je plně dobíjecí a má kapacitu 1 ml, což zajišťuje, že dostanete každou kapku laboratorně testovaného, prvotřídního HHC.

Canapuff jednorázovky jsou designově koncipovány tak, aby byly diskrétní a snadno přenosné. Vejdou se vám do kapsy nebo kabelky, takže si můžete užít svůj oblíbený vape kdekoliv jste.

Jednorázové HHC vapes vyžadují nulovou údržbu, což je ideální pro ty, kteří chtějí zažít skvělý vape bez jakýchkoli komplikací.

Přesvědčivé důvody proč si koupit PINEAPPLE DIESEL 96% HHC – CanaPuff jednorázový vaporizér:

✔️ 1. Jde o vysoce kvalitní produkt, který je laboratorně testovaný a obsahuje až 96% HHC.
✔️ 2. Nabízí unikátní chuťový zážitek díky kombinaci ananasu, nafty, sladkosti a borovice.
✔️ 3. Je plně dobíjecí s kapacitou 1 ml, takže si můžete užít každou kapku HHC.
✔️ 4. Je diskrétní a snadno přenosný, takže si můžete užít svůj vape kdekoliv a kdykoliv.
✔️ 5. Vyžaduje nulovou údržbu, což znamená žádné komplikace ani starosti.

 

 

 

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC?

I když byl HHC objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Capacity: 1ml
Fragrance: Pineapple, Fruit
Possible effects: Calm, carefree, uplifted, energy.
Strain: Hybrid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: