Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

Canapuff Purple Queen 40%

78 Kč 233 Kč 389 Kč 546 Kč 155 Kč od 78 Kč 94,38 Kč včetně DPH 281,93 Kč včetně DPH 470,69 Kč včetně DPH 660,66 Kč včetně DPH 187,55 Kč včetně DPH od 94,38 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené
Gramáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Purple Queen se pyšní hustými a kompaktními pupeny, které jsou pokryté hustým a pryskyřičnatým povlakem. Její výrazná fialová barva se projevuje na celé rostlině, včetně listů a květů, čímž jí dodává jedinečný vzhled.

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

HHC Květy Purple Queen 40%

Objednejte si nyní HHC Květy Purple Queen 40%. Tento vysoce kvalitní květ vám přinese neopakovatelný zážitek díky perfektnímu skloubení intenzivní vůně, chuti a účinků. Canapuff se zaručuje za jedinečnost a čistotu HHC květů, které vás doslova dostanou na kolena!

Purple Queen se pyšní hustými a kompaktními pupeny, které jsou pokryté hustým a pryskyřičnatým povlakem. Její výrazná fialová barva se projevuje na celé rostlině, včetně listů a květů, čímž jí dodává jedinečný vzhled.

Co se týče chuťových vlastností, Purple Queen nabízí sladké a ovocné tóny, které připomínají hrozny a bobule. Její aroma je intenzivní a příjemné, čímž poskytuje příjemný zážitek při kuřbě.

 

Nechejte se unést světem luxusu s HHC Květy Purple Queen 40%:

• Garantovaný obsah HHC: U nás máte jistotu skutečného obsahu HHC díky certifikátu o pravosti a čistotě produktu.
• Perfektní trimování: Nasloucháme vašim požadavkům - naše květy jsou precizně trimrované bez zbytečných listů pro maximální čistotu a pohodlí použití.
• Nejlepší destilát na trhu: Používáme vysoce kvalitní HHC destilát s nejvyšším obsahem účinných látek HHC-R, aby byl váš zážitek co nejintenzivnější.
• Široké možnosti použití: Ať už plánujete připravit masti nebo hledáte zajímavý výstavní předmět, HHC Květy Purple Queen 40% jsou tou nejlepší volbou.
• Vysoký obsah terpenů: Kromě vysokého obsahu HHC se můžete těšit i na množství dalších terpenů, které přispívají k jedinečnému zážitku.

Hlavní benefity produktu:

✔️ 1. Jistota skutečného obsahu HHC díky certifikátu o pravosti a čistotě produktu
✔️ 2. Precizně trimrované květy bez listů pro maximální čistotu a pohodlí použití
✔️ 3. Vysoce kvalitní HHC destilát s nejvyšším obsahem účinných látek HHC-R pro intenzivní zážitek
✔️ 4. Možnost širokého spektra použití - od mastí po výstavní předměty
✔️ 5. Bohatý profil terpenů, který umocňuje celkový dojem z produktu

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zařadit do své sbírky jeden z nejlepších produktů na trhu - HHC Květy Purple Queen 40%. Udělejte si radost a objednejte ještě dnes!

 
HHC může:

  • snižovat zánět
  • zvyšovat chuť k jídlu
  • podporovat spánek
  • zmírnit nevolnost 
  • zmírnit úzkost

 

Důležité: HHC není určené k přímé konzumaci. Zákaz prodeje maldším 18let.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Hmotnost: 1-7g
Strain: Hybrid
Možné efekty: Relaxace, uvolnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: