Pro zobrazení produktů je nutné být zaregistrovaný Registrovat zde

UNICORN PISS 96% HHC - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Novinka
Pouze pro přihlášené

 UNICORN PISS 96% HHC Jedná se o odvážný ovocný koktejl, který se stal kultovním díky výrazné tropické vůni ananasu, manga a guavy. Broskev, bobulovité ovoce a citrusy vytvářejí lahodný kontrast, zatímco tóny kokosu a hnědého koření přidávají exotické tajemství.

 

Detailní informace

Certifikované a legální produkty HHC
Certifikované a legální produkty
Naše produkty jsou certifikované a s obsahem nižším než 0,2% THC. Neobsahují žádné škodlivé látky a jsou vyráběny v profesionálních laboratorních podmínkách.
Garantujeme ty nejlepší ceny HHC produktů.
Garantujeme ty nejlepší ceny.
Jsme výrobce, takže jsou naše ceny ty nejlepší. Nabízíme rovněž slevy na bulkové objednávky a k zákazníkům vždy přistupujeme individuálně.
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Vytvoříme i vaší značku s HHC
Jsme specialisté na White Label, dokážeme vytvořit zázemí vaší vlastní značce, pomoct vám s grafickým a technickým provedením produktů tak, aby jste se mohli starat pouze o samotný prodej.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Vyprodukujeme až 200kg HHC týdně.
Spojte se s největším distributorem HHC květu, destilátů a vaporizérů v Evropě. Objednávky vyřizujeme pro všechny Evropské země kde je prodej CBD a HHC legální.

Detailní popis produktu

UNICORN PISS 96% HHC - CanaPuff - Jednorázová e-cigareta

Objevte okouzlující, neodolatelnou chuť a sílu našeho UNICORN PISS 96% HHC CanaPuff jednorázového vaporizéru. Tento přenosný klenot je nejenom stylovým a diskrétním společníkem pro každodenní život, ale také nositelem laboratorně testovaného HHC v prvotřídní kvalitě.

Každý kousek obsahuje až 96% HHC, což je zárukou silného a čistého zážitku. Díky praktické možnosti dobíjení se nemusíte obávat, že byste o něco přišli. Získáte každou kapku, kterou jste zaplatili.

Jedná se o odvážný ovocný koktejl, který se stal kultovním díky výrazné tropické vůni ananasu, manga a guavy. Broskev, bobulovité ovoce a citrusy vytvářejí lahodný kontrast, zatímco tóny kokosu a hnědého koření přidávají exotické tajemství.

Přesvědčte se sami a objevte svět plný bohatých a nezapomenutelných chutí s naším UNICORN PISS 96% HHC CanaPuff jednorázovým vaporizérem!

5 hlavních důvodů, proč si vybrat náš produkt:

✔️ 1. Extrémně výkonný: S obsahem až 96% HHC získáte silný, čistý zážitek.
✔️ 2. Praktický a diskrétní: Malý a lehký design umožňuje snadné přenášení a diskrétní použití.
✔️ 3. Neodolatelný mix chutí: Exotické tóny ananasu, manga a guavy se mísí s broskví, bobulovým ovocem a citrusy, doplněné o nádech kokosu a hnědého koření.
✔️ 4. Výhodný: Díky možnosti dobíjení využijete produkt až do poslední kapky.
✔️ 5. Kvalita, které můžete věřit: Všechny naše produkty jsou laboratorně testovány a certifikovány, takže víte, že dostáváte to nejlepší.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC?

I když byl HHC objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC
Capacity: 1ml
Fragrance: Tropical, Fruity, Pineapple, Mango
Possible effects: Peaceful, happy
Strain: Hybrid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: